Teraz w Polsce

Rzeczywiście, jest to napisane po polsku. Możecie zapytać, czemu? Otóż, całkiem niedawno przeprowadziłem się do Polski, gdzie obecnie poszukuję nowych możliwości i szans na projekty.

Nazywam się Youri GREGOIRE. Zajmuję się żonglerką Diabolo od ostatnich dwunastu lat. Pięć lat temu zacząłem szkolić się w akrobatyce, staniu na rękach i ‘’portés’’, tak aby móc połączyć zarówno umiejętności fizyczne z żonglerskimi. Jednak dla mnie, Dabiolo jest najważniejszą częścią. Kiedy ja i moje Diabolo tańczymy razem w swoistym tańcu, to wtedy właśnie powstaje magia mojego widowiska.

Ostatnie dwa lata spędziłem na tournée po Szwajcarii razem z Cyrkiem Gommette et Gabatcho, stowarzyszeniem które uczy dzieci przystosowania do życia w społeczeństwie wraz z nauka umiejętności cyrkowych oraz cyrk który tworzy ekscytujące show. Ponad 2000 uczniów i prawdopodobnie więcej niż 15000 widzów później, przyszedł czas w którym ujrzałem moją pasję z całkiem innej strony. Właśnie dlatego znalazłem się tutaj aby zarówno spotykać, doskonalić, tworzyć jak również znaleźć moją wewnętrzną artystyczną wizję, dzielić pasję z tak wieloma ludźmi jak to możliwe oraz także być w stanie utrzymać się z tej pasji.

Żyję bardzo bliziutko centrum Wrocławia, więc jeśli masz jakiekolwiek ekscytujące możliwości współpracy, ofertę pracy, zapytanie, projekty albo po prostu pogadać, proszę nie wahaj się i skontaktuj się ze mną.

Mam nadzieję, że już niedługo opublikuję moje najnowsze żonglerskie video, tym bardziej jest to dla mnie ekscytujące, gdyż zostało ono nakręcone właśnie tu, we Wrocławiu.

Tymczasem, pozdrawiam i do zobaczenia!

Jeśli chcesz zobaczyć więcej – zobacz poniżej
yourigregoire.wordpress.com/videos/

Thanks Jagoda for translating

 

IMG_1698

Publicités